Magické oleje Anna Riva

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

MAGICKÉ OLEJE ANNA RIVA - Magické oleje Anna Riva (56 produktů)

Legendy o používání vonných olejů jsou známé z nejstarších dob. Jejich působení na zdraví, lásku, prosperitu a mnoho dalších účelů se dochovalo až do dnešních dnů, je uznávané a potvrzené. Mystický a spirituální vliv vonných olejů je vyzkoušený a osvědčený.

Magické oleje jsou používány jako parfémy pro pomazání těla, k pomazávání svíček, jako přísada do koupele. Využívají se k získání příznivých energetických vibrací, posvěcení předmětů, odehnání negativních vlivů, očistě místnosti a mnoha dalším účelům. Své využití si najdou u mnoha vašich rituálů a mohou vám na vaší cestě pomoci vypořádat se celou řadou nejrůznějších problémů.

Magické oleje Anna Riva jsou oleje vyrobené podle speciálních formulí, vždy za určitým účelem pro který jsou určeny. Jejich použití se liší v závislosti na typu oleje a účelu, pro který je používán. Lze je aplikovat na tělo jako parfém, přidat pár kapek do koupele, pomazat jimi svíce při rituálech svíčkové magie, nebo jimi potřít předměty pro jejich očištění a posvěcení apod.

PRODÁVÁME ORIGINÁLNÍ OLEJE ZNAČKY ANNA RIVA, VYROBENÉ A DOVEZENÉ Z USA.

Plánujeme neustálé rozšiřování celého sortimentu námi nabízených olejů.

Všechny níže uvedené oleje jsou určeny pouze pro vnější použití.


 

Zobrazit zboží

1234>>

1234>>