AMULETY GRIS-GRIS

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

AMULETY GRIS-GRIS

AMULETY GRIS-GRIS

 

Amulety Gris-Gris a talisman - podkova

Amulety Gris-Gris pochází ze šamanské tradice a jsou známé také v tradici Voodoo. Vyrábí se během magického rituálu, kde je čaroděj plní a zaklíná patřičným způsobem tak, aby plnily svou úlohu. Zaklínají se ve jménu klienta, takže jsou mnohem účinnější, než anonymní a nenavoltované amulety, běžně dostupné na trhu.

Amulety Gris-Gris fungují na principu rezonance a zákona přitažlivosti. To znamená, že klientova vibrace se nastaví na frekvenci jeho přání a zákon přitažlivosti způsobí, že bude přitahovat všechny situace, které jsou v souladu s energetickou vibrací klienta, která je vlastně vibrací jeho přání. Všechny věci se začnou dít v souladě s naprogramováním jeho energie.

Je důležité, aby byl klient jednoznačně rozhodnutý pro zvolenou změnu ve svém životě, neboť ta sebou může přinést překvapivé momenty, které ale pokaždé zformují výsledné situace v souladě s nastavením vibrace klienta.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ VÁČEK NEOTVÍREJTE!!! Ztratil by svůj energetický náboj a stal by se nepoužitelným. Jinak Vám může sloužit celý život, jen je dobré ho čas od času energeticky posilnit opětovným dobitím energie.

Rituál výroby Gris-Gris váčku včetně jeho nabíjení, stejně jako samotné nabíjení v případě jeho dobíjení trvá tři dny.

UPOZORNĚNÍ: Pokud nejste ztotožneni tím, že chcete jednoznačně změnit svůj život, Vaše podvědomí se bude bránit změně Vaší energetické vibrace a tím bude negovat i funkčnost Gris-Gris amuletu. Pokud jste se skutečně rozhodli, nenechejte se odradit. Tím se v podvědomí vytvoří program, který Vás nasměruje do cíle a všechno kolem Vás se začne měnit.

 

 

 

Napište nám
(povinné)


(povinné)