ROZBOR ENERGETICKÉHO STAVU VAŠEHO ORGANISMU A STAVU ENERGETICKÉHO SYSTÉMU

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

ROZBOR ENERGETICKÉHO STAVU VAŠEHO ORGANISMU A STAVU ENERGETICKÉHO SYSTÉMU

ROZBOR ENERGETICKÉHO STAVU VAŠEHO ORGANISMU

Kompletní rozbor energetického stavu Vašeho organismu a stavu Vašeho energetického systému (čakry, aura, jemnohmotná těla)

Proměření energie jednotlivých orgánů, systémů, energetických drah a energetických center. Zjištění stavu jednotlivých čaker a stavu Vaší aury.

V případě zjištění oslabení nebo bloků určení příčiny této disharmonie a určení nejvhodnějších postupů pro její nejrychlejší a nejefektivnější nápravu současného stavu.

K rozboru zpravidla kombinuji několik postupů pro co nejpřesnější výsledek. Nejčastěji využívám kyvadla a speciálních tabulek, které v případě potřeby doplňuji o další psychotronické metody.

Tento rozbor v žádném případě nenahrazuje standardní lékařskou péči, může ale velmi pomoc.

Díky včasnému odhalení energetického oslabení jednotlivých orgánů a bloků v energetickém systému můžete zasáhnout dříve, než se projeví nemoc na fyzické úrovni, jako následek tohoto oslabení a disharmonie. Fyziologické onemocnění následně vůbec nemusí propuknout.

V případě chronických a opakujících se problémů Vám tato metoda může pomoci nalézt jejich příčinu, včetně příčiny toho, proč se problém neustále vrací. Zpravidla takovouto příčinou bývá velké oslabení nebo blok v energetickém systému, který přímo souvisí s daným orgánem nebo problémem. Klasická medicína pak už pouze léčí a potlačuje příznaky, nicméně jádro problému zůstává stále nevyřešeno. To následně způsobuje vracení se nemoci nebo její stálé přetrvávání v chronickém stádiu. Díky odhalení tohoto energetického pozadí celého problému pak lze klasickou léčbu vhodně doplnit alternativními metodami a problém vyřešit jednou pro vždy.

Velmi vhodný je tento rozbor také v případě, že Vám podle lékařských nálezů vůbec nic není a jste zdraví jako rybička... nicméně se cítíte naprosto mizerně, jste slabí, unavení, bolí Vás celé tělo nebo naopak máte bolesti určitých částí těla, nicméně bez jakéhokoliv objektivního lékařského nálezu. V takovémto případě bývá v naprosté většině případů chyba někde v energetickém systému, ať už na úrovni jemnohmotných těl a aury nebo energetických drah a meridiánů. Odstranění této příčiny problém "zázračně vyřeší".

 

Napište nám
(povinné)


(povinné)