SVÍČKOVÁ MAGIE

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

SVÍČKOVÁ MAGIE

SVÍČKOVÁ MAGIE

16. -  17. LISTOPAD 2013, 10:00 - 18:00


Intenzivní víkendový kurz zaměřený na zvládnutí jednodušších technik rituálů svíčkové magie.

Svíčková magie patří mezi oblíbené formy rituální magie.

Na našem kurzu se dozvíte vše potřebné, aby jste byli schopni sestavit a následně provést vlastní rituál svíčkov magie za určitým účelem.

Pro koho je kurz určený?

Kurz je určen jak pro všechny, kdo chtějí proniknout do tajemství magie svící a všeho, co se k tomuto odvětví magie vztahuje a souvisí s ním. Kurz mohou absolvovat úplní začátečníci, přínosný však může být také pro pokročilejší praktikující, kteří si mohou potvrdit a zkorigovat dosud získané znalosti a obohatit je o další informace.

Obsah kurzu

Dozvíte se základní informace o energiích a jejich zákonitostech, na kterých je postavena rituální magie (a jakákoliv jiná forma magické práce).

Povíme si o zásadách, které je potřeba dodržovat, aby jste svým konáním neuškodily sobě ani jiným.

Naučíme Vás pracovat tak, aby byla celá práce co nejefektivnější a zároveň bezpečná. Dozvíte se o tom, jaký vliv mají emoce a myšlenky na výsledek magické práce a jak své emoce dostat pod kontrolu.

Seznámíte se s magickými korespondencemi, jejichž znalosti jsou při sestavování rituálů svíčkové magie nezbytné.

Naučíte se kompletně sestavit rituál svíčkové magie za určitým účelem - zvolit správné ingredience a  načasování.

Povíme si, jak připravit sebe a prostor bezprostředně před rituálem.

Ukážeme si jak rituál prakticky provést.

Během kurzu si sestavíte vlastní rituál svíčkové magie, který následně provedete doma. Produkty, které budou součástí tohoto rituálu si odnesete z kurzu ZDARMA, jako dárek od nás.

Kdy: 16. -  17.  listopad 2013, 10:00 - 18:00

Kde: Čarodějnický obchod Avalon, Dukelských hrdinů 16, Praha 7,  MHD - tram. 1, 5, 12, 17, 24, 25 Strossmayerovo náměstí, metro C Vltavská.

Cena: 3.000 Kč

V ceně: studijní materiály, čaj různých druhů a káva v průběhu semináře

Rezervace míst: rezervace míst na telefonním čísle 728 596 808. Rezervace se stává platnou v okamžiku složení 50% zálohy na účet 1755522063/0800 eventuelně hotově v Čarodějnickém obchodě Avalon. Počet míst je omezen z důvodu maximální efektivnosti a možnosti individuálního přístupu (maximálně 5 lidí).

S sebou: psací potřeby, svačinu

Od 13:00 do 14:00 bude pauza na oběd. V okolí Čarodějnického obchodu Avalon je velká spousta restaurací, kde je možné se najíst. Ubytování mimopražským zájemcům nezajišťujeme.


Napište nám
(povinné)


(povinné)