Kurzy

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

Kurzy

KURZY

!!!POZOR!!! VYPSÁNY NOVÉ TERMÍNY!

V Čarodějnickém obchodě Avalon pravidelně pořádáme řadu zajímavých kurzů, seminářů a akcí zaměřených na čarodějnictví a magii, esoteriku a pohanskou spiritualitu, práci s energií a duchovní rozvoj.

Naše kurzy jsou teoreticko - praktické. Dozvíte se na nich teoretické informace, nezbytné k pochopení tématu a problematiky konkrétního kurzu, které následně doplníme řadou praktických ukázek a podnětů pro Vaši další práci. Součástí kurzů i seminářů je vlastní nácvik probíraných postupů, při kterém si vše osobně sami vyzkoušíte pod naším dohledem.

Ke každému kurzu či semináři dostanete navíc jako pozornost od nás 20 - ti minutovou individuální konzultaci. Tato konzultace je jako bonus navíc, samozřejmě během kurzu Vám budeme odpovídat na Vaše dotazy, které se týkají právě probíraného tématu a problematiky.

Abychom se mohly maximálně věnovat Vašim dotazům a reakcím a zachovali individuální přístup, probíhají naše kurzy v omezeném počtu maximálně 4 - 5 studentů. Tímto je také zachovaná maximální bezpečnost během kurzu. Kurzy probíhají v prostorách Čarodějnického obchodu  Avalon v Praze 7, ve speciálně upravené a vysvěcené místnosti. Nemusíte se tedy obávat, že by jste byli vystaveni působení nepříjemných energií, jak k tomu někdy dochází během kurzů, na kterých se pracuje s energií, a které probíhají ve velkém počtu lidí a v energeticky neupraveném prostoru.

V současné době pro Vás připravujeme workshop zaměřený na výrobu runových amuletů, workshop zaměřený na výrobu lapačů snů, večerní přednášky o aromaterapii, kurz výkladu z mariášových karet a mnoho dalšího.


Naplánovány jsou již tyto přednášky, semináře a kurzy:

INTENZIVNÍ ŠKOLA TAROTU

KOMUNIKACE S VYŠŠÍM JÁ

SVÍČKOVÁ MAGIE

ČAKRY A ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVĚKA


V případě jakýchkoliv dotazů k výše uvedeným kurzům a akcím nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře níže (uvěďte prosím vždy k jakému kurzu je směrován Váš dotaz) nebo na telefonním čísle 728 596 808.


Napište nám
(povinné)


(povinné)