KOMUNIKACE S VYŠŠÍM JÁ

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

KOMUNIKACE S VYŠŠÍM JÁ

KURZ KOMUNIKACE S VYŠŠÍM JÁ

14. PROSINEC 2013,  10:00  - 18:00

 

Jednodenní intenzivní kurz zaměřený na propojení s Vyšším Já a zvládnutí komunikace s Vyšším Já pomocí kyvadla.

 


Kurz vychází z metody LSVJ nebo SRT, tzn. že termínem Vyšší Já je zde označován SOUBOR DUCHOVNÍCH BYTOSTÍ, které stojí vztahu k člověku  jako jeho duchovní průvodci a snaží se mu pomáhat.

Kurz je veden s důrazem na zvládnutí opakovaně opravdu čistého napojení (tzn. vím kam se napojuji a s kým komunikuji, poznám, když se mi do komunikace vměšuje někdo jiný), zvládnutí práce s kyvadlem, potřebné pro tuto techniku, základní čištění. Kurz je prakticky zaměřen, tzn. že se nejedná jen o teoretický výklad, ale kurz je propojen s praktickým nácvikem - cílem je praktické osvojení celé techniky.

Kdy: 14. PROSINEC 2013 (sobota), 10:00 - 18:00

Kde: Čarodějnický obchod Avalon, Dukelských hrdinů 16, Praha 7 - Holešovice, MHD - tram. Strossmayerovo náměstí, metro C Vltavská.

Cena: 1.600,- Kč, sleva pro studenty a maminky na mateřské dovolené 1.500,- Kč.

V ceně:

  • čaj různých druhů a káva v průběhu semináře
  • vytištěné materiály, pracovní listy a tabulky, kyvadlo vhodné pro tuto techniku dle vašeho výběru

Rezervace míst: Rezervace míst na telefonním čísle 728 596 808. Rezervace se stává platnou v okamžiku složení 50% zálohy na účet 1755522063/0800 eventuelně hotově v Čarodějnickém obchodě Avalon. Počet míst je omezen z důvodu maximální efektivnosti a možnosti individuálního přístupu (maximálně 5 lidí), zájem bývá většinou dvojnásobný.

Občerstvení: Od 13:00 do 14:00 bude pauza na oběd, v okolí je řada restaurací, kde je možné se najíst. Na místě bude zdarma čaj a káva.

Zahájení a ukončení: V 10 hodin začne program, přijďte proto raději s předstihem.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.


Napište nám
(povinné)


(povinné)