TALISMANY A AMULETY NA ZAKÁZKU

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

TALISMANY A AMULETY NA ZAKÁZKU

TALISMANY A AMULETY NA ZAKÁZKU

Talismany a amulety připravené na míru klientovi a jeho požadavkům.

Vyrobíme Vám amulet či talisman přímo na míru podle Vašich individuálních potřeb a požadavků.

Je možné vyrobit za konkrétním účelem jako je ochrana, očista, úspěch, prosperita, odražení černé magie apod. nebo lze vhodným způsobem kombinovat více kvalit tak, aby vytvořily synergicky působící celek a jejich síla se navzájem umocnila a doplnila (například amulet na odražení kletby a ochranu apod.).

Kromě osobního amuletu jsme schopni vyrobit také amulet do obydlí, obchodu či pracovního místa, automobilu apod. - účely jsou podobné jako u osobního amuletu - naši klienti si u nás nechávají vyrábět nejčastěji amulety na ochranu obydlí, proti působení negativních energií a vlivů, podporu prosperity a přitáhnutí klientů atp.

Amulet je vyroben a sestaven přímo pro Vás a na míru Vám a účelu, který má plnit - podle toho jsou vybírány materiály, které amulet tvoří. Hotový amulet je následně rituálně očištěn a opakovaně rituálně nabíjen a zaklínán během několika rituálů. Během těchto individuálně sestavených rituálů se opět pracuje s Vaší energií a údaji, tak aby síla hotového amuletu byla maximálně zaměřena na Vás a oblast, na kterou má amulet ve Vašem životě působit.

Amulety, nabízíme z několika druhů materiálů jako jsou drahé kameny, dřevo, kosti, stříbro, zlato, keramika aj.

Součástí služby je konzultace, při které rozebereme Vaši situaci a na základě které pro Vás amulet sestavíme. Tuto konzultaci lze absolvovat i na dálku, ev. pokud chcete, lze ji vynechat - v takovém případě provedu rozbor Vaší situace sama na základě Vašich dat.

C

 

Napište nám
(povinné)


(povinné)