ČAKRY A ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVĚKA

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

ČAKRY A ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVĚKA

ČAKRY A ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVĚKA

4. LEDEN 2014, 10:00 - 18:00


Intenzivní seminář zaměřený na seznámení se s energetickým systémem člověka a jeho hlavními energetickými centry - čakrami.


Pro koho je seminář určený?

Seminář je určen pro všechny, kteří se chtějí podrobně seznámit s tím, jak funguje energetický systém člověka a jeho hlavní energetická centra - čakry. Jak celý systém včetně čaker čistit a harmonizovat pomocí nejrůznějších technik, jak rozpoznat poruchy v energetickém systému a napravit je a mnoho dalšího.

Seminář je vhodný pro maséry, lidi pracující s energií, zdravotnický personál, každého, kdo se chce naučit, jak preventivně pečovat o své zdraví na fyzické i duševní úrovni prostřednictvím harmonizace, čištění a léčení energií lidského organismu.

Obsah kurzu

  • energetický systém člověka, jeho struktura, fungování a význam
  • co jsou to čakry, jejich umístění, význam a úloha
  • diagnostika stavu energetického systému, projevy jeho narušení, možnosti harmonizace a způsoby léčení
  • diagnostika stavu jednotlivých čaker, projevy jejich nerovnováhy a zablokování, harmonizace a léčení čaker pomocí nejrůznějších technik a postupů

Jako bonus od nás každý účastník získá esenci na harmonizaci čaker podle svého aktuálního stavu.

Kdy: 4.  LEDEN 2014, 10:00 - 18:00

Kde: Čarodějnický obchod Avalon, Dukelských hrdinů 16, Praha 7,  MHD - tram. 1, 5, 12, 17, 24, 25 Strossmayerovo náměstí, metro C Vltavská.

Cena: 1.600 Kč

V ceně: studijní materiály, čaj různých druhů a káva v průběhu semináře

Rezervace míst: rezervace míst na telefonním čísle 728 596 808. Rezervace se stává platnou v okamžiku složení 50% zálohy na účet 1755522063/0800 eventuelně hotově v Čarodějnickém obchodě Avalon. Počet míst je omezen z důvodu maximální efektivnosti a možnosti individuálního přístupu (maximálně 5 lidí).

S sebou: psací potřeby, kyvadlo (pokud máte, není nutností), svačinu

Od 13:00 do 14:00 bude pauza na oběd. V okolí Čarodějnického obchodu Avalon je velká spousta restaurací, kde je možné se najíst. Ubytování mimopražským zájemcům nezajišťujeme.


Napište nám
(povinné)


(povinné)