MAGICKÉ PRODUKTY NA ZAKÁZKU

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

MAGICKÉ PRODUKTY NA ZAKÁZKU

MAGICKÉ PRODUKTY NA ZAKÁZKU

Magické oleje, soli, koupele, rituální balíčky a silové předměty vyrobené na zakázku, podle Vašich individuálních potřeb a aktuálního stavu.Výše uvedené produkty vyrábíme na zakázku, přímo na míru konkrétnímu klientovi a situaci, kterou si přeje řešit.

Jak vše probíhá?

Naše práce  začíná konzultací, která je nezbytná k tomu, abychom pro Vás mohli správně celý produkt sestavit. V průběhu konzultace Vám doporučíme, jaký produkt, eventuelně kombinace produktů je pro Vás nejvhodnější.

Na základě této konzultace pak vybíráme vhodné ingredience, jako jsou byliny, esenciální oleje, minerály a další přísady, které tvoří hotový produkt.

Vše je rituálně očištěno a dále se vše posvěcuje, voltuje a zpracovává už přímo pro Vás na základě Vašich dat a údajů a toho, co chcete řešit.

Nakonec Váš magický prokukt zabalíme, opatříme ochrannou pečetí a je připraven k předání.

Suroviny, které pro výrobu našich magických produktů používáme, patří k těm nejkvalitnějším. Velkou část těchto surovin dovážíme ze zahraničí - USA, Latinské Ameriky. Vše připravujeme na našem oltáři rituálními a magickými postupy. Vše je navíc personalizováno přímo pro Vás a Vaši energii. Síla a účinnost takto zhotoveného produktu je velmi vysoká.

Ceny námi vyráběných magických produktů jsou různé. Připravujeme výpis kompletní nabídky našich magických produktů, včetně fotografií a cen.

V případě zájmu nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat prostřednictví formuláře níže nebo na telefonním čísle 728 596 808.

 

 

Napište nám
(povinné)


(povinné)