VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET

ČARODĚJNICKÝ OBCHOD AVALON

Nabídka zboží

VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET

VÝKLAD TAROTOVÝCH KARET


Během výkladu tarotových karet Vám mohu pomoci nalézt odpovědi na jednoduché i složitější otázky týkající se vztahů, práce a financí, zdraví, rozhodování, či neobvyklých jevů.

Mohu Vám pomoci rozebrat a pochopit určité situace a podívat se jakým směrem se ubírá jejich vývoj. V případě, že se neumíte rozhodnout a váháte nad několika možnostmi, je možné se podívat, jakým směrem se bude záležitost vyvíjet, když se rozhodnete pro jednotlivé alternativy, aby jste si mohli na základě toho vybrat takovou, která vám nejvíce vyhovuje.

Výklad tarotových karet v případě potřeby kombinuji s dalšími orákuly a kyvadlem.

Tarotová konzultace, kterou provádím, není "klasickým věštěním", během kterého bych využívala Vaší momentální psychické slabosti a emočního rozrušení a vsugerovala Vám do podvědomí věci, které se pak vyplní na základě působení Vašeho podvědomí. Svou budoucnost si člověk vytváří sám, na základě vzorců a programů ve svém podvědomí. Pod vlivem jejich působení pak konáme různá rozhodnutí. Tyto vzorce a programy také vytvářejí naše energetické nastavení, stojí za energií, kterou vyzařujeme ven a díky níž si do života přitahujeme lidi a události, jenž nás potkávají. Pochopením těchto skrytých schémat, jejich odblokováním a přeprogramováním, máme možnost vytvářet si svůj osud sami a sami si určovat svou životní cestu.

Výklad tarotových karet probíhá v prostorách Čarodějnického obchodu Avalon.

Pokud se nemůžete dostavit osobně, pak je zde možnost výkladu tarotových karet na dálku, prostřednictvím telefonu.


 

 

Napište nám
(povinné)


(povinné)